Serwis ten jest publikowany przez Agencję Projektową Jarema Szandar - podmiot działający w myśl polskiego prawa (zarejestrowany w Wydziale Działalności Gospodarczej Miasta Katowice pod numerem 65515). Oficjalna siedziba spółki i jej serwery mieszczą się w Katowicach. Numer NIP spółki to 954-128-16-01. Sugestie na temat wyglądu i serwisu oraz pytania dotyczące jego treści prosimy przesyłać do:

Agencja Projektowa Jarema Szandar
Jarema Szandar

Kochanowskiego 16
40-035 Katowice
Polska

Telefon/fax: 32 253 65 37, 32 253 65 38

(C) Agencja Projektowa Jarema Szandar. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nota prawna
Agencja Projektowa Jarema Szandar stale weryfikuje i uaktualnia informacje w tym serwisie. Pomimo tego istnieje możliwość, że niektóre informacje mogą być nieaktualne. Nie możemy dać gwarancji za aktualny status, dokładność i kompletność zawartych tu informacji. To samo dotyczy wszystkich stron dołączonych. Agencja nie odpowiada za treść stron do których u nas znajdują się odsyłacze.

Dodatkowo, Agencja rezerwuje sobie prawo do zmiany oraz dodawania zamieszczonych informacji.

Zawartość i struktura serwisu Agencji Projektowej Jarema Szandar jest chroniona prawem autorskim. Reprodukcja informacji lub danych, w szczególności wykorzystanie tekstu lub materiałów graficznych bez zgody Agencji Projektowej Jarema Szandar jest zabronione.